-28% -28% Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 Pašreizējā cena: 4,29 € Sena cena: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 5.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 20,93 €/kg Svars 205 g Produkta apraksts Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Saistītie Produkti Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 3,00 € -67% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Dārzeņu garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 26.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88% Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. 15,71 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 0,99 € 1,79 € -45% Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g 9,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 1,15 € -49%
Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 3,00 € -67%
Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Dārzeņu garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 26.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. 15,71 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 0,99 € 1,79 € -45%
Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g 9,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 1,15 € -49%