-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Dārzeņu garšu 60 g Ieteicams līdz: 26.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Dārzeņu garšu 60 g Saistītie Produkti Pasta ar spinātu un siera mērci, KNORR, 160 g 7,44 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,19 € 3,19 € -63% Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Ieteicams līdz: 24.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,09 € 2,18 € -50% Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 3,00 € -67% Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. 15,71 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 0,99 € 1,79 € -45%
Pasta ar spinātu un siera mērci, KNORR, 160 g 7,44 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,19 € 3,19 € -63%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Ieteicams līdz: 24.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 3,00 € -67%
Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. 15,71 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 0,99 € 1,79 € -45%