-45% -45% Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 15,71 €/kg Svars 63 g Produkta apraksts Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. Saistītie Produkti LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44% Rīsu vafeles ar jogurtu, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,79 € 2,43 € -26% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43% Cepumi Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Iepakojums vairumā: 12 3,49 € 5,99 € -42%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Rīsu vafeles ar jogurtu, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,79 € 2,43 € -26%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Cepumi Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Iepakojums vairumā: 12 3,49 € 5,99 € -42%