-28% -28% Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 6 Current price: 4,29 € Old price: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 5.99 € Sina säästad Kilohind 20,93 €/kg Kaal 205 g Toote kirjeldus Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Saistītie Produkti Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Parim enne: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71% Toidukaunistus Alf’i kingituste suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.07.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55% Pasta Italpasta Tricolori Fusilli värviline spiraalmakaron 500g 2,58 €/kg Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 24 1,29 € 1,99 € -35% Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27%
Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Parim enne: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71%
Toidukaunistus Alf’i kingituste suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.07.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Pasta Italpasta Tricolori Fusilli värviline spiraalmakaron 500g 2,58 €/kg Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 24 1,29 € 1,99 € -35%
Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27%