-28% -28% Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 6 Current price: 4,29 € Old price: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 5.99 € Sina säästad Kilohind 20,93 €/kg Kaal 205 g Toote kirjeldus Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Seotud tooted Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14% Toidukaunistus Alf’i kingituste suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.07.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55% Makaronid juustu-ürdi kastmega, KNORR, 59 g 11,02 €/kg Parim enne: 30.01.2026Hulgipakend: 8 0,65 € 2,13 € -69% Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69%
Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14%
Toidukaunistus Alf’i kingituste suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.07.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Makaronid juustu-ürdi kastmega, KNORR, 59 g 11,02 €/kg Parim enne: 30.01.2026Hulgipakend: 8 0,65 € 2,13 € -69%
Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69%