-49% -49% Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 0,59 € Sena cena: 1,15 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.15 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 9,08 €/kg Svars 65 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g Saistītie Produkti Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. 15,71 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 0,99 € 1,79 € -45% Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g 20,93 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 4,29 € 5,99 € -28% Brokastu pārslas ar šokolādi OHO 150g 7,93 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 30 1,19 € 1,39 € -14% Knorr ātri pagatavojamās nūdeles ar vistas gaļu 63g 4,60 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,95 € -69%
Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. 15,71 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 0,99 € 1,79 € -45%
Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g 20,93 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 4,29 € 5,99 € -28%
Brokastu pārslas ar šokolādi OHO 150g 7,93 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 30 1,19 € 1,39 € -14%
Knorr ātri pagatavojamās nūdeles ar vistas gaļu 63g 4,60 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,95 € -69%