-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g Saistītie Produkti Kiirsupp Gallina Blanca kanamaitseline röstsaiaga, 63g 15,71 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 0,99 € 1,79 € -45% Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g 9,08 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 8 0,59 € 1,15 € -49% Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirsupp Gallina Blanca kanamaitseline röstsaiaga, 63g 15,71 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 0,99 € 1,79 € -45%
Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%