-45% -45% Kiirsupp Gallina Blanca kanamaitseline röstsaiaga, 63g Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 Current price: 0,99 € Old price: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.79 € Sina säästad Kilohind 15,71 €/kg Kaal 63 g Toote kirjeldus Kiirsupp Gallina Blanca kanamaitseline röstsaiaga, 63g Saistītie Produkti Köögiviljakrõpsud meresoola ja musta pipra, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 10 1,69 € 3,29 € -49% Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Parim enne: 20.02.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 2,49 € -52% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Köögiviljakrõpsud meresoola ja musta pipra, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 10 1,69 € 3,29 € -49%
Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Parim enne: 20.02.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 2,49 € -52%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%