-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g Seotud tooted Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14% Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69% Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Parim enne: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71% Banaani-piimapuder täisterahelvestega, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg Parim enne: 28.10.2026 Hulgipakend: 8 4,29 € 5,78 € -26%
Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14%
Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69%
Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Parim enne: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71%
Banaani-piimapuder täisterahelvestega, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg Parim enne: 28.10.2026 Hulgipakend: 8 4,29 € 5,78 € -26%