-49% -49% Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 8 Current price: 0,59 € Old price: 1,15 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.15 € Sina säästad Kilohind 9,08 €/kg Kaal 65 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g Saistītie Produkti Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g 1,50 €/kg Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27% Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g 20,93 €/kg Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 6 4,29 € 5,99 € -28% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g 1,50 €/kg Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27%
Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g 20,93 €/kg Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 6 4,29 € 5,99 € -28%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%