-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g Saistītie Produkti Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g 9,08 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 8 0,59 € 1,15 € -49% Pasta spinati ja juustu kastmega, KNORR, 160g 7,44 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 3,19 € -63% Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69% Nisujahu T-00, Sofies, 2 kg 0,75 €/kg Parim enne: 07.11.2025 Hulgipakend: 8 1,49 € 3,99 € -63%
Pasta spinati ja juustu kastmega, KNORR, 160g 7,44 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 3,19 € -63%
Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69%