-49% -49% Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 8 Current price: 0,59 € Old price: 1,15 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.15 € Sina säästad Kilohind 9,08 €/kg Kaal 65 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g Seotud tooted Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 3,00 € -67% Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50% Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 3,00 € -67%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%