-63% -63% Kviešu milti T-00, Sofies, 2 kg ieteicams līdz: 07.11.2025 Daudzpakējums: 8 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 3,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 0,75 €/kg Svars 2 kg Produkta apraksts Sofies Picas gaļa 2 kg Saistītie Produkti Toidukaunistus Alf’i kingituste suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.07.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55% Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g 20,93 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 4,29 € 5,99 € -28% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Liellopa gaļas garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88% Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Ieteicams līdz: 24.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Toidukaunistus Alf’i kingituste suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.07.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g 20,93 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 4,29 € 5,99 € -28%
Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Liellopa gaļas garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Ieteicams līdz: 24.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,09 € 2,18 € -50%