-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Liellopa gaļas garšu 60 g Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Liellopa gaļas garšu 60 g Saistītie Produkti Brokastu pārslas ar šokolādi OHO 150g 7,93 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 30 1,19 € 1,39 € -14% Ātri pagatavojamās nūdeles ar BBQ ribu garšu, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 22 0,29 € 0,99 € -71% Kviešu milti T-00, Sofies, 2 kg 0,75 €/kg ieteicams līdz: 07.11.2025 Daudzpakējums: 8 1,49 € 3,99 € -63% Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Ieteicams līdz: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71%
Brokastu pārslas ar šokolādi OHO 150g 7,93 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 30 1,19 € 1,39 € -14%
Ātri pagatavojamās nūdeles ar BBQ ribu garšu, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Kviešu milti T-00, Sofies, 2 kg 0,75 €/kg ieteicams līdz: 07.11.2025 Daudzpakējums: 8 1,49 € 3,99 € -63%
Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Ieteicams līdz: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71%