-63% -63% Nisujahu T-00, Sofies, 2 kg Parim enne: 07.11.2025 Hulgipakend: 8 Current price: 1,49 € Old price: 3,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 3.99 € Sina säästad Kilohind 0,75 €/kg Kaal 2 kg Toote kirjeldus Sofies Pitsajahu 2 kg Saistītie Produkti Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Toidukaunistus Alf’i kingituste suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.07.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.0025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Toidukaunistus Alf’i kingituste suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.07.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.0025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%