-63% -63% Nisujahu T-00, Sofies, 2 kg Parim enne: 07.11.2025 Hulgipakend: 8 Current price: 1,49 € Old price: 3,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 3.99 € Sina säästad Kilohind 0,75 €/kg Kaal 2 kg Toote kirjeldus Sofies Pitsajahu 2 kg Seotud tooted Banaani-piimapuder täisterahelvestega, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg Parim enne: 28.10.2026 Hulgipakend: 8 4,29 € 5,78 € -26% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Parim enne: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71% Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g 9,08 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 8 0,59 € 1,15 € -49%
Banaani-piimapuder täisterahelvestega, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg Parim enne: 28.10.2026 Hulgipakend: 8 4,29 € 5,78 € -26%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Parim enne: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71%