-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Vistas gaļas garšu 60 g Ieteicams līdz: 12.12.0025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Vistas gaļas garšu 60 g Saistītie Produkti Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Garneļu garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Dārzeņu garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 26.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88% Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Liellopa gaļas garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Garneļu garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Dārzeņu garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 26.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12%
Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Liellopa gaļas garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%