-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g Parim enne: 12.12.0025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g Seotud tooted CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45% Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g 9,08 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 8 0,59 € 1,15 € -49% Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50% Kiirnuudlid juustu Samyang, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Parim enne: 05.01.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 2,65 € -63%
CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Kiirnuudlid juustu Samyang, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Parim enne: 05.01.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 2,65 € -63%