-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g Parim enne: 12.12.0025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g Saistītie Produkti Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50% Toidukaunistus Alf’i jõulupuu suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.06.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55% Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14% Muffinipulber Vilma 400 g 4,98 €/kg Parim enne: 15.02.2026Hulgipakend: 10 1,99 € 2,55 € -22%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Toidukaunistus Alf’i jõulupuu suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.06.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14%