-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Vistas gaļas garšu 60 g Ieteicams līdz: 12.12.0025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Vistas gaļas garšu 60 g Saistītie Produkti Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g 9,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 1,15 € -49% Mafina pulveris ''Vilma'' 400 g 4,98 €/kg Ieteicams līdz: 15.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,99 € 2,55 € -22% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Kviešu milti T-00, Sofies, 2 kg 0,75 €/kg ieteicams līdz: 07.11.2025 Daudzpakējums: 8 1,49 € 3,99 € -63%
Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g 9,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 1,15 € -49%
Mafina pulveris ''Vilma'' 400 g 4,98 €/kg Ieteicams līdz: 15.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,99 € 2,55 € -22%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Kviešu milti T-00, Sofies, 2 kg 0,75 €/kg ieteicams līdz: 07.11.2025 Daudzpakējums: 8 1,49 € 3,99 € -63%