-63% -63% Kviešu milti T-00, Sofies, 2 kg ieteicams līdz: 07.11.2025 Daudzpakējums: 8 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 3,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 0,75 €/kg Svars 2 kg Produkta apraksts Sofies Picas gaļa 2 kg Saistītie Produkti Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Vistas gaļas garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.0025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g 9,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 1,15 € -49% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Garneļu garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88% Knorr ātri pagatavojamās nūdeles ar vistas gaļu 63g 4,60 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,95 € -69%
Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Vistas gaļas garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.0025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g 9,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 1,15 € -49%
Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Garneļu garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Knorr ātri pagatavojamās nūdeles ar vistas gaļu 63g 4,60 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,95 € -69%