-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g Seotud tooted Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.0025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Banaani-piimapuder täisterahelvestega, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg Parim enne: 28.10.2026 Hulgipakend: 8 4,29 € 5,78 € -26%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.0025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Banaani-piimapuder täisterahelvestega, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg Parim enne: 28.10.2026 Hulgipakend: 8 4,29 € 5,78 € -26%