-28% -28% Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 6 Current price: 4,29 € Old price: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 5.99 € Sina säästad Kilohind 20,93 €/kg Kaal 205 g Toote kirjeldus Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Saistītie Produkti Pasta Italpasta Tricolori Fusilli värviline spiraalmakaron 500g 2,58 €/kg Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 24 1,29 € 1,99 € -35% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g 1,50 €/kg Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 3,00 € -67%
Pasta Italpasta Tricolori Fusilli värviline spiraalmakaron 500g 2,58 €/kg Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 24 1,29 € 1,99 € -35%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g 1,50 €/kg Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 3,00 € -67%