-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g Parim enne: 12.12.0025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kana 60g Saistītie Produkti Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g 9,08 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 8 0,59 € 1,15 € -49% Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27% Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27%
Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Veise 60g 1,50 €/kg Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%