-54% -54% Rõngik mooniga Maris Gilden 200g Parim enne: 08.08.2026Hulgipakend: 24 Current price: 0,59 € Old price: 1,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.29 € Sina säästad Kilohind 2,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Koostisosad: NISUJAHU, joogivesi, suhkur, margariin (vesi, rapsiõli, taimsed rasvad (palm, kookos), sool, emulgaatorid (E476), happesuse regulaator (E330), toiduvärv (E160a), pärm, moon 2%, sool. Seotud tooted Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g 12,42 €/kg Parim enne: 02.01.2026Hulgipakend: 24 1,49 € 2,64 € -44% Köögiviljakrõpsud meresoola ja musta pipra, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 10 1,69 € 3,29 € -49% Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g 12,42 €/kg Parim enne: 02.01.2026Hulgipakend: 24 1,49 € 2,64 € -44%
Köögiviljakrõpsud meresoola ja musta pipra, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 10 1,69 € 3,29 € -49%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%