-44% -44% Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g Parim enne: 02.01.2026Hulgipakend: 24 Current price: 1,49 € Old price: 2,64 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.64 € Sina säästad Kilohind 12,42 €/kg Kaal 120 g Toote kirjeldus Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g Seotud tooted Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42% Kuivröstitud soolatud india pähklid, ESTRELLA, 250g 15,16 €/kg Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 8 3,79 € 7,99 € -53% Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%
Kuivröstitud soolatud india pähklid, ESTRELLA, 250g 15,16 €/kg Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 8 3,79 € 7,99 € -53%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%