-54% -54% Magoņu gredzens Maris Gilden 200g Ieteicams līdz: 08.08.2026Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 0,59 € Sena cena: 1,29 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.29 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 2,95 €/kg Svars 200 g Produkta apraksts Sastāvdaļas: NISUJAHU, joogivesi, suhkur, margariin (vesi, rapsiõli, taimsed rasvad (palm, kookos), sool, emulgaatorid (E476), happesuse regulaator (E330), toiduvärv (E160a), pärm, moon 2%, sool. Saistītie Produkti Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43% Holle Bio Baby turpināšanas piena 2 600g 22,15 €/kg ieteicams līdz: 08.07.2026 Daudzpak. 4 13,29 € 16,49 € -19% Dārzeņu čipsi ar jūras sāli un melnajiem pipariem, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Ieteicams līdz: 06.03.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,69 € 3,29 € -49%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Holle Bio Baby turpināšanas piena 2 600g 22,15 €/kg ieteicams līdz: 08.07.2026 Daudzpak. 4 13,29 € 16,49 € -19%
Dārzeņu čipsi ar jūras sāli un melnajiem pipariem, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Ieteicams līdz: 06.03.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,69 € 3,29 € -49%