-54% -54% Rõngik mooniga Maris Gilden 200g Parim enne: 08.08.2026Hulgipakend: 24 Current price: 0,59 € Old price: 1,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.29 € Sina säästad Kilohind 2,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Ingredients: NISUJAHU, joogivesi, suhkur, margariin (vesi, rapsiõli, taimsed rasvad (palm, kookos), sool, emulgaatorid (E476), happesuse regulaator (E330), toiduvärv (E160a), pärm, moon 2%, sool. Saistītie Produkti Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Rukkikrõpsud jalapeno-hapukooremaitselised, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 8 1,59 € 2,90 € -45%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Rukkikrõpsud jalapeno-hapukooremaitselised, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 8 1,59 € 2,90 € -45%