-31% -31% Kondenspiim suhkruga, BALTIKA, 370 g Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 15 Current price: 1,99 € Old price: 2,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.89 € Sina säästad Kilohind 5,38 €/kg Kaal 370 g Toote kirjeldus Baltika kondenspiimad on inspireeritud Balti rahvaste maitsest ja on tehtud päris piimast (ei sisalda piimapulbrit). Koostis PIIM (78,17%), suhkru(13,98%), RÕSK KOOR, LAKTOOS Seotud tooted Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68% Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28% Kaste Askania Habanero 200g 2,95 €/kg Parim enne: 21.11.2025Hulgipakend: 30 0,59 € 0,85 € -31% Tatraõiemesi 500g 11,98 €/kg Parim enne: 02.02.2027Hulgipakend: 8 5,99 € 8,99 € -33%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%
Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28%