-31% -31% Kondensētais piens ar cukuru, BALTIKA, 370 g Ieteicams līdz: 20.04.2026Lielapjoma iepakojums: 15 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 2,89 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.89 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 5,38 €/kg Svars 370 g Produkta apraksts Baltika kondensētais piens ir iedvesmots no Baltijas tautu garšām un gatavots no īsta piena (nesatur piena pulveri). Sastāvs PIENS (78,17%), cukurs (13,98%), KRĒJUMS, LAKTOZE Saistītie Produkti Seasir Sojakaste mazkālija 150ml 9,27 €/kg ieteicams līdz: 18.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 3,49 € -60% Jeff's Kraukšķīgā Zemesriekstu Krēms 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28% Jeff's krēmīgais zemesriekstu sviests 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28% GAEA Extra Virgin olīveļļa, autentiska Grieķija, 500ml 19,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 9,99 € 14,21 € -30%
Seasir Sojakaste mazkālija 150ml 9,27 €/kg ieteicams līdz: 18.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 3,49 € -60%
Jeff's Kraukšķīgā Zemesriekstu Krēms 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28%
Jeff's krēmīgais zemesriekstu sviests 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28%
GAEA Extra Virgin olīveļļa, autentiska Grieķija, 500ml 19,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 9,99 € 14,21 € -30%