-33% -33% Tatraõiemesi 500g Parim enne: 02.02.2027Hulgipakend: 8 Current price: 5,99 € Old price: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 8.99 € Sina säästad Kilohind 11,98 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus Tartraõiemesi on tumepruuni varjundiga, erilise maitse ja lõhnaga. Seotud tooted Sinep GOURMANTE tsilliga, 160g 19,94 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 6 3,19 € 3,79 € -16% Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28% Suitsune tšillikaste, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Parim enne: 16.03.2026Hulgipakend: 8 1,25 € 3,19 € -61% Salatikaste, DELIKATO, 500 ml 1,58 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 11.02.2026 0,79 € 1,99 € -60%
Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28%