-31% -31% Kondenspiim suhkruga, BALTIKA, 370 g Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 15 Current price: 1,99 € Old price: 2,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.89 € Sina säästad Kilohind 5,38 €/kg Kaal 370 g Toote kirjeldus Baltika kondenspiimad on inspireeritud Balti rahvaste maitsest ja on tehtud päris piimast (ei sisalda piimapulbrit). Koostis PIIM (78,17%), suhkru(13,98%), RÕSK KOOR, LAKTOOS Saistītie Produkti Salatikaste, DELIKATO, 500 ml 1,58 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 11.02.2026 0,79 € 1,99 € -60% Sinep GOURMANTE tsilliga, 160g 19,94 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 6 3,19 € 3,79 € -16% Pure Balsamiko kaste, 270 g 3,67 €/kg Parim enne: 06.02.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48% DANSOY Sojakaste 0,5L 3,98 €/kg Parim enne: 01.08.2027 Hulgipakend: 8 1,99 € 3,29 € -40%