Melnais pipars Anatolis samalts 15 g Ieteicams līdz: 30.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 Pašreizējā cena: 0,69 € Sena cena: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.69 € Cena par kilogramu 46,00 €/kg Svars 15 g Produkta apraksts Melnais pipars Anatolis samalts 15 g Saistītie Produkti Citornskābe, ANATOLS, 30 g 28,33 €/kg Ieteicams līdz: 30.09.2027Lielapjoma iepakojums: 20 0,85 € Pune (oregano), 100 g 54,90 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2026 5,49 € 5,99 € -8% Mērču maisījums FIX lazanja, KNORR, 43g 11,40 €/kg ieteicams līdz: 30.04.2025 Daudzpakas: 22 0,49 € 1,99 € -75% Guakamoles mērces garšvielu maisījums, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg ieteicams līdz: 16.08.2025 Daudzpakas: 24 0,49 € 1,39 € -65%
Mērču maisījums FIX lazanja, KNORR, 43g 11,40 €/kg ieteicams līdz: 30.04.2025 Daudzpakas: 22 0,49 € 1,99 € -75%
Guakamoles mērces garšvielu maisījums, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg ieteicams līdz: 16.08.2025 Daudzpakas: 24 0,49 € 1,39 € -65%