Citornskābe, ANATOLS, 30 g Ieteicams līdz: 30.09.2027Lielapjoma iepakojums: 20 Pašreizējā cena: 0,85 € Sena cena: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.85 € Cena par kilogramu 28,33 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts Citronskābe Saistītie Produkti Dārzeņu buljons Kucharek 60g 2,42 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,48 € -40% Garšvielu maisījums Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg ieteicams līdz: 31.03.2025 Daudzpaka: 20 0,35 € 1,39 € -75% Ķirbju mērces maisījums, KNORR, 49 g 1,84 €/kg ieteicams līdz: 28.02.2025 Daudzpaka: 20 0,09 € 1,09 € -92% Guakamoles mērces garšvielu maisījums, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg ieteicams līdz: 16.08.2025 Daudzpakas: 24 0,49 € 1,39 € -65%
Dārzeņu buljons Kucharek 60g 2,42 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,48 € -40%
Garšvielu maisījums Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg ieteicams līdz: 31.03.2025 Daudzpaka: 20 0,35 € 1,39 € -75%
Ķirbju mērces maisījums, KNORR, 49 g 1,84 €/kg ieteicams līdz: 28.02.2025 Daudzpaka: 20 0,09 € 1,09 € -92%
Guakamoles mērces garšvielu maisījums, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg ieteicams līdz: 16.08.2025 Daudzpakas: 24 0,49 € 1,39 € -65%