-65% -65% Guakamoles mērces garšvielu maisījums, OLD EL PASO, 20 g ieteicams līdz: 16.08.2025 Daudzpakas: 24 Pašreizējā cena: 0,49 € Sena cena: 1,39 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.39 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 24,50 €/kg Svars 20 g Produkta apraksts Pievieno garšvielu maisījumam 2 lielus ceptus avokado, un gardais guakamols gatavs! Saistītie Produkti Dārzeņu buljons KNORR 112g 8,84 €/kg Ieteicams līdz: 31.05.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,99 € 2,29 € -57% Liellopa buljons Kucharek 120g 4,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 0,49 € 0,95 € -48% Dārzeņu buljons Kucharek 60g 2,42 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,48 € -40% Melnais pipars Anatolis samalts 15 g 46,00 €/kg Ieteicams līdz: 30.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,69 €
Dārzeņu buljons KNORR 112g 8,84 €/kg Ieteicams līdz: 31.05.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,99 € 2,29 € -57%
Liellopa buljons Kucharek 120g 4,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 0,49 € 0,95 € -48%
Dārzeņu buljons Kucharek 60g 2,42 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,48 € -40%
Melnais pipars Anatolis samalts 15 g 46,00 €/kg Ieteicams līdz: 30.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,69 €