Must pipar Anatolis jahvatatud 15g Parim enne: 30.06.2026Hulgipakend: 20 Current price: 0,69 € Old price: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.69 € Kilohind 46,00 €/kg Kaal 15 g Toote kirjeldus Must pipar Anatolis jahvatatud 15g Seotud tooted Loorber Anatolis 10g 79,00 €/kg Parim enne: 31.03.2027Hulgipakend: 50 0,79 € 1,29 € -39% Pune (Oregano), 100 g 54,90 €/kg Parim enne: 31.05.2026 5,49 € 5,99 € -8% Maitseainesegu Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg Parim enne: 31.03.2025 Hulgipakend: 20 0,35 € 1,39 € -75% Kõrvitsakastme segu, KNORR, 49 g 1,84 €/kg Parim enne: 28.02.2025 Hulgipakend: 20 0,09 € 1,09 € -92%
Maitseainesegu Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg Parim enne: 31.03.2025 Hulgipakend: 20 0,35 € 1,39 € -75%