-39% -39% Melnā tēja LOYD Black Intense 20 × 2 g Ieteicams līdz: 30.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10ieteicams līdz: 31.03.2024 Pašreizējā cena: 1,39 € Sena cena: 2,29 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.29 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 34,75 €/kg Svars 40 g Produkta apraksts Püramiidkotikestes must tee LOYD Black Intense. Saistītie Produkti Zaļā tēja VAHDAM saldā Himalaju 30g 49,67 €/kg Ieteicams līdz: 08.02.2026Lielapjoma iepakojums: 36 1,49 € 6,19 € -76% Zāļu tēja VAHDAM kurkumas-ašvagandas 30g 49,67 €/kg Ieteicams līdz: 06.03.2026Lielapjoma iepakojums: 36 1,49 € 6,19 € -76% MOKATE kafijas dzēriens Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Ieteicams līdz: 09.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 4,85 € -59% Melnā tēja Mozums Herbal 20*1.5g 9,67 €/kg Ieteicams līdz: 16.10.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,29 € 1,24 € -77%
Zaļā tēja VAHDAM saldā Himalaju 30g 49,67 €/kg Ieteicams līdz: 08.02.2026Lielapjoma iepakojums: 36 1,49 € 6,19 € -76%
Zāļu tēja VAHDAM kurkumas-ašvagandas 30g 49,67 €/kg Ieteicams līdz: 06.03.2026Lielapjoma iepakojums: 36 1,49 € 6,19 € -76%
MOKATE kafijas dzēriens Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Ieteicams līdz: 09.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 4,85 € -59%
Melnā tēja Mozums Herbal 20*1.5g 9,67 €/kg Ieteicams līdz: 16.10.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,29 € 1,24 € -77%