-59% -59% MOKATE kafijas dzēriens Pumpkin spiced latte 8x15g Ieteicams līdz: 09.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 4,85 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 4.85 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 16,58 €/kg Svars 120 g Produkta apraksts Paketē ir 8 Pumkin spice garšas kafijas dzērieni Saistītie Produkti Melnā tēja Mozums Herbal 20*1.5g 9,67 €/kg Ieteicams līdz: 16.10.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,29 € 1,24 € -77% FUZETEA Ledus tēja Mellenes & Lavanda 500 ml 1,78 €/kg ieteicams līdz: 16.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,89 € 1,37 € -35% GREPPO dzēriens GUAVA 0,32L 3,59 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2027Lielapjoma iepakojums: 24 + pant 1,15 € 1,55 € -26% Kafijas pupiņas Tõde, CAFFEBO, 1kg 14,88 €/kg Ieteicams līdz: 11.07.2026Lielapjoma iepakojums: 6 14,88 € 18,28 € -19%
Melnā tēja Mozums Herbal 20*1.5g 9,67 €/kg Ieteicams līdz: 16.10.2025Lielapjoma iepakojums: 10 0,29 € 1,24 € -77%
FUZETEA Ledus tēja Mellenes & Lavanda 500 ml 1,78 €/kg ieteicams līdz: 16.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,89 € 1,37 € -35%
GREPPO dzēriens GUAVA 0,32L 3,59 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2027Lielapjoma iepakojums: 24 + pant 1,15 € 1,55 € -26%
Kafijas pupiņas Tõde, CAFFEBO, 1kg 14,88 €/kg Ieteicams līdz: 11.07.2026Lielapjoma iepakojums: 6 14,88 € 18,28 € -19%