-39% -39% Melnā tēja LOYD Black Intense 20 × 2 g Ieteicams līdz: 30.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10ieteicams līdz: 31.03.2024 Pašreizējā cena: 1,39 € Sena cena: 2,29 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.29 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 34,75 €/kg Svars 40 g Produkta apraksts Püramiidkotikestes must tee LOYD Black Intense. Saistītie Produkti Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12% Kohvitabletid “Kenya” 3×7,5g 21,78 €/kg Ieteicams līdz: 31.08.2025Lielapjoma iepakojums: 25 0,49 € 1,29 € -62% Kafijas pupiņas Tõde, CAFFEBO, 1kg 14,88 €/kg Ieteicams līdz: 11.07.2026Lielapjoma iepakojums: 6 14,88 € 18,28 € -19% MOKATE kafijas dzēriens Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Ieteicams līdz: 09.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 4,85 € -59%
Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12%
Kohvitabletid “Kenya” 3×7,5g 21,78 €/kg Ieteicams līdz: 31.08.2025Lielapjoma iepakojums: 25 0,49 € 1,29 € -62%
Kafijas pupiņas Tõde, CAFFEBO, 1kg 14,88 €/kg Ieteicams līdz: 11.07.2026Lielapjoma iepakojums: 6 14,88 € 18,28 € -19%
MOKATE kafijas dzēriens Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Ieteicams līdz: 09.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 4,85 € -59%