-39% -39% Must tee LOYD Black Intense 20x2g Parim enne: 30.01.2026Hulgipakend: 10Parim enne: 31.03.2024 Current price: 1,39 € Old price: 2,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.29 € Sina säästad Kilohind 34,75 €/kg Kaal 40 g Toote kirjeldus Püramiidkotikestes must tee LOYD Black Intense. Saistītie Produkti Kohvitabletid “Kenya” 3×7,5g 21,78 €/kg Parim enne: 31.08.2025Hulgipakend: 25 0,49 € 1,29 € -62% Roheline tee VAHDAM magus Himaalaja 30g 49,67 €/kg Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 1,49 € 6,19 € -76% Kohvioad Tõde, CAFFEBO, 1kg 14,88 €/kg Parim enne: 11.07.2026Hulgipakend: 6 14,88 € 18,28 € -19% Kohvijook BOLD True Iced Espresso Piimaga 250 ml 5,96 €/kg Parim enne: 15.12.2026 Hulgipakend: 12 + pant 1,49 € 2,85 € -48%
Roheline tee VAHDAM magus Himaalaja 30g 49,67 €/kg Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 1,49 € 6,19 € -76%
Kohvijook BOLD True Iced Espresso Piimaga 250 ml 5,96 €/kg Parim enne: 15.12.2026 Hulgipakend: 12 + pant 1,49 € 2,85 € -48%