-77% -77% Melnā tēja Mozums Herbal 20*1.5g Ieteicams līdz: 16.10.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,29 € Sena cena: 1,24 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.24 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 9,67 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts Melnā tēja Mozums Herbal 20*1.5g Saistītie Produkti Dabiskais minerālūdens ekstra karbonizēts, HAAGE, 200 ml 2,45 €/kg Ieteicams līdz: 20.12.2025Lielapjoma iepakojums: 24 0,49 € 0,99 € -51% Mango–pasifloras nektārs, PÕLTSAMAA, 1 L 1,69 €/kg Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,69 € 2,69 € -37% Aquanine Greip-citrona-ingvera dzēriens 0.5L 1,98 €/kg ieteicams līdz: 11.09.2025 Iepakojums vairumā: 12 + pant 0,99 € 1,79 € -45% MOKATE kafijas dzēriens Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Ieteicams līdz: 09.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 4,85 € -59%
Dabiskais minerālūdens ekstra karbonizēts, HAAGE, 200 ml 2,45 €/kg Ieteicams līdz: 20.12.2025Lielapjoma iepakojums: 24 0,49 € 0,99 € -51%
Mango–pasifloras nektārs, PÕLTSAMAA, 1 L 1,69 €/kg Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,69 € 2,69 € -37%
Aquanine Greip-citrona-ingvera dzēriens 0.5L 1,98 €/kg ieteicams līdz: 11.09.2025 Iepakojums vairumā: 12 + pant 0,99 € 1,79 € -45%
MOKATE kafijas dzēriens Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Ieteicams līdz: 09.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 4,85 € -59%