-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Dārzeņu garšu 60 g Ieteicams līdz: 26.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Dārzeņu garšu 60 g Saistītie Produkti Makaronu uzkoda ar siera un garšaugu mērci, KNORR, 59 g 11,02 €/kg Ieteicams līdz: 30.01.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,65 € 2,13 € -69% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Vistas gaļas garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.0025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88% Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 3,00 € -67% Knorr ātri pagatavojamās nūdeles ar vistas gaļu 63g 4,60 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,95 € -69%
Makaronu uzkoda ar siera un garšaugu mērci, KNORR, 59 g 11,02 €/kg Ieteicams līdz: 30.01.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,65 € 2,13 € -69%
Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Vistas gaļas garšu 60 g 1,50 €/kg Ieteicams līdz: 12.12.0025Lielapjoma iepakojums: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 3,00 € -67%
Knorr ātri pagatavojamās nūdeles ar vistas gaļu 63g 4,60 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,29 € 0,95 € -69%