-31% -31% Kondensētais piens ar cukuru, BALTIKA, 370 g Ieteicams līdz: 20.04.2026Lielapjoma iepakojums: 15 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 2,89 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.89 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 5,38 €/kg Svars 370 g Produkta apraksts Baltika kondensētais piens ir iedvesmots no Baltijas tautu garšām un gatavots no īsta piena (nesatur piena pulveri). Sastāvs PIENS (78,17%), cukurs (13,98%), KRĒJUMS, LAKTOZE Saistītie Produkti Griķu ziedu medus, 500 g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33% Sinep GOURMANTE ar čilli, 160g 19,94 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 6 3,19 € 3,79 € -16% Jeff's krēmīgais zemesriekstu sviests 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28% Seasir Sojakaste mazkālija 150ml 9,27 €/kg ieteicams līdz: 18.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 3,49 € -60%
Griķu ziedu medus, 500 g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33%
Sinep GOURMANTE ar čilli, 160g 19,94 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 6 3,19 € 3,79 € -16%
Jeff's krēmīgais zemesriekstu sviests 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28%
Seasir Sojakaste mazkālija 150ml 9,27 €/kg ieteicams līdz: 18.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 3,49 € -60%