-33% -33% Griķu ziedu medus, 500 g Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 5,99 € Sena cena: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 8.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 11,98 €/kg Svars 500 g Produkta apraksts Griķu ziedu medus ir tumši brūns ar īpašu garšu un aromātu. Saistītie Produkti Flying Goose saldskābā mērcė 100ml 3,50 €/kg Ieteicams līdz: 04.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 0,35 € 1,89 € -81% Mērce salātiem ar jogurtu, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg ieteicams līdz: 07.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,99 € -50% Jeff's Kraukšķīgā Zemesriekstu Krēms 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28% SEASIR Premium sojas mērce 152ml 9,14 €/kg ieteicams līdz: 08.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 2,29 € -39%
Flying Goose saldskābā mērcė 100ml 3,50 €/kg Ieteicams līdz: 04.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 0,35 € 1,89 € -81%
Mērce salātiem ar jogurtu, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg ieteicams līdz: 07.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,99 € -50%
Jeff's Kraukšķīgā Zemesriekstu Krēms 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28%
SEASIR Premium sojas mērce 152ml 9,14 €/kg ieteicams līdz: 08.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 2,29 € -39%