-49% -49% Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 0,59 € Sena cena: 1,15 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.15 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 9,08 €/kg Svars 65 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g Saistītie Produkti Kviešu milti T-00, Sofies, 2 kg 0,75 €/kg ieteicams līdz: 07.11.2025 Daudzpakējums: 8 1,49 € 3,99 € -63% Banānu-piena putra ar pilngraudu pārslām, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg ieteicams līdz: 28.10.2026 Daudzpakējums: 8 4,29 € 5,78 € -26% Pārtikas dekorācija Alf’i Ziemassvētku eglītes cukura pūdermaisījums 30 g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55% Samyang ātri pagatavojamās nūdeles ar sieru, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Ieteicams līdz: 05.01.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 2,65 € -63%
Kviešu milti T-00, Sofies, 2 kg 0,75 €/kg ieteicams līdz: 07.11.2025 Daudzpakējums: 8 1,49 € 3,99 € -63%
Banānu-piena putra ar pilngraudu pārslām, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg ieteicams līdz: 28.10.2026 Daudzpakējums: 8 4,29 € 5,78 € -26%
Pārtikas dekorācija Alf’i Ziemassvētku eglītes cukura pūdermaisījums 30 g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Samyang ātri pagatavojamās nūdeles ar sieru, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Ieteicams līdz: 05.01.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 2,65 € -63%