Citornskābe, ANATOLS, 30 g Ieteicams līdz: 30.09.2027Lielapjoma iepakojums: 20 Pašreizējā cena: 0,85 € Sena cena: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.85 € Cena par kilogramu 28,33 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts Citronskābe Saistītie Produkti Guakamoles mērces garšvielu maisījums, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg ieteicams līdz: 16.08.2025 Daudzpakas: 24 0,49 € 1,39 € -65% Melnais pipars Anatolis samalts 15 g 46,00 €/kg Ieteicams līdz: 30.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,69 € Liellopa buljons Kucharek 120g 4,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 0,49 € 0,95 € -48% Lauru lapas Anatolis 10g 79,00 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2027Lielapjoma iepakojums: 50 0,79 € 1,29 € -39%
Guakamoles mērces garšvielu maisījums, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg ieteicams līdz: 16.08.2025 Daudzpakas: 24 0,49 € 1,39 € -65%
Melnais pipars Anatolis samalts 15 g 46,00 €/kg Ieteicams līdz: 30.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,69 €
Liellopa buljons Kucharek 120g 4,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 0,49 € 0,95 € -48%
Lauru lapas Anatolis 10g 79,00 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2027Lielapjoma iepakojums: 50 0,79 € 1,29 € -39%