Sidrunihape, ANATOLS, 30 g Parim enne: 30.09.2027Hulgipakend: 20 Current price: 0,85 € Old price: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.85 € Kilohind 28,33 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Sidrunihape Saistītie Produkti Köögiviljapuljong KNORR 112g 8,84 €/kg Parim enne: 31.05.2026Hulgipakend: 8 0,99 € 2,29 € -57% Kõrvitsakastme segu, KNORR, 49 g 1,84 €/kg Parim enne: 28.02.2025 Hulgipakend: 20 0,09 € 1,09 € -92% Pune (Oregano), 100 g 54,90 €/kg Parim enne: 31.05.2026 5,49 € 5,99 € -8% Loorber Anatolis 10g 79,00 €/kg Parim enne: 31.03.2027Hulgipakend: 50 0,79 € 1,29 € -39%