-40% -40% DANSOY Sojakaste 0,5L Parim enne: 01.08.2027 Hulgipakend: 8 Current price: 1,99 € Old price: 3,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 3.29 € Sina säästad Kilohind 3,98 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus DANSOY Sojakaste 0,5L Saistītie Produkti Sinep GOURMANTE tsilliga, 160g 19,94 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 6 3,19 € 3,79 € -16% Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28% Salatikaste, DELIKATO, 500 ml 1,58 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 11.02.2026 0,79 € 1,99 € -60% Juustukaste Askania 200g 2,95 €/kg Parim enne: 05.11.2025Hulgipakend: 8 0,59 € 0,79 € -25%
Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28%