-63% -63% Nisujahu T-00, Sofies, 2 kg Parim enne: 07.11.2025 Hulgipakend: 8 Current price: 1,49 € Old price: 3,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 3.99 € Sina säästad Kilohind 0,75 €/kg Kaal 2 kg Toote kirjeldus Sofies Pitsajahu 2 kg Saistītie Produkti Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 3,00 € -67% Makaronid juustu-ürdi kastmega, KNORR, 59 g 11,02 €/kg Parim enne: 30.01.2026Hulgipakend: 8 0,65 € 2,13 € -69% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g 1,50 €/kg Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14%
Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 3,00 € -67%
Makaronid juustu-ürdi kastmega, KNORR, 59 g 11,02 €/kg Parim enne: 30.01.2026Hulgipakend: 8 0,65 € 2,13 € -69%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g 1,50 €/kg Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14%