-45% -45% Vahvel NESTLE Crispy Wafer 27g Parim enne: 19.06.2026Hulgipakend: 20 Current price: 0,49 € Old price: 0,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.89 € Sina säästad Kilohind 18,15 €/kg Kaal 27 g Toote kirjeldus Vahvel NESTLE Crispy Wafer 27g Seotud tooted Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48% Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%